صفحه اصلی > اخبار > محتوای
آیا می دانید که جهان را نمی دانید؟
- Jan 17, 2018 -

نامرئی صنعت را پوشش می دهد برای ساخت و ساز جاده سبز ارائه اساسی تجهیزات، نقش یک پروژه ساخت و ساز جاده سبز "تکنولوژیست". از این رو توسعه پیشرفته و مقرون به صرفه پوشش های دریایی نامرئی، روند کلیدی در توسعه فن آوری های سبز در ساخت و ساز جاده های شهری و روستایی در چین است و همچنین نشان از توسعه جاده های شهری و روستایی در چین است. پوشش های نامرئی ناراحت کننده است که کامپوزیت بهتر از او پوشش می دهد، چقدر خوب است، بیایید نگاه کنیم:

کامپوزیت مگنزیت غیر معدنی، قدرت بالا، قیمت پایین، ظاهر زیبا را پوشش می دهد. این محصول می تواند هر رنگ، نصب، تعمیر و نگهداری، راحتی شناسایی، زیرا هیچ مقدار بازیابی، به طور کامل حل مشکل سرقت. چين به تدريج مواد پوشش کامپوزيتي را در سه تا پنج سال آينده تعويض خواهد کرد و بازار پتانسيل زيادي دارد. پتانسيل مشبک فولادی نيز بسيار زياد است.

کامپوزیت کمپلکس معدنی پوشش می دهد. پوشش لولا از یک نوع جدید از مواد مصنوعی غیر آلی و مصالح ساختمانی ساخته شده است. متعلق به محصولات متوسط ​​می باشد. قدرت آن دوم تنها به پوشش پلاستیکی سنگ است. می تواند بیش از 40 تن وسایل نقلیه حمل کند. عملکرد جامع آن بین پوشش پلاستیکی سنگی و پوشش بتنی، بهتر از بتن است. می تواند برای پوشش دادن نیازهای فنی بالاتر از مناسبت استفاده شود. مهمترین مزیت آن این است که از قاب فولادی برای افزایش استفاده نکنید، اما برای افزایش ترکیبات فیبر شیشه ای، محصولات GRC است. مانند مشبک فولادی شکل، بسیار قدرتمند است.