صفحه اصلی > اخبار > محتوای
ویژگی های محصول محصولات ضد سرقت فولاد ضد زنگ
- Jan 17, 2018 -

ظاهر زیبا: خطوط ساده، درمان سطح با توجه به تقاضا، مفهوم مدرن، طراحی ضد سرقت: ضد سرقت، ایمنی، قلاب باز، آسان برای باز کردن، مقاومت بالا: قدرت و چقرمگی بسیار بالاتر از چدن است برای ترمینال ها، فرودگاه ها و دیگر طولانی مدت، محیط، مشخصات و موارد دیگر را بارگیری کنید: بسیاری از انواع: برای دیدار با محیط های مختلف، بار، طول و شکل مورد نیاز، مشتریان همچنین می توانند اندازه و شکل را ارائه دهند.

احتیاط نصب

اندازه فریب فاضلاب زیرزمینی زیرزمینی یکسان نیست، مانند برخی از مشخصات کوچکتر جاده، خروجی فاضلاب آن کوچکتر خواهد بود و بخشهای بزرگی از جاده بالای فاضلاب، وسیعتر خواهد بود. در نصب پوششهای ضدزنگ، قبل از اندازه گیری اندازه خروجی فاضلاب اندازه گیری شود و سپس با توجه به اندازه واقعی برای پوشش های مختلف اندازه، به منظور اطمینان از نصب صاف. اگر شما اندازه سوراخ سوراخ سوراخ های پنهان را انتخاب کرده و نازل فاضلاب یکسان نیست، پس نصب نمی تواند ادامه یابد.

قبل از نصب، پرسنل ساخت و ساز باید اطمینان حاصل کنند که ارتفاع پوشش چاه غیرفعال و زمین اطراف آن نباید بیش از 3 سانتیمتر باشد، در غیر این صورت پوشش لولای ممکن است هنگام نصب نصب نباشد. پس از عدم توازن، جاده به طور قابل توجهی بیشتر برجسته خواهد شد، در نتیجه افزایش احتمال سرقت. سرقت دومین دلیل است، زیرا پوشش دریچه نسبتا بالا است، همچنین می تواند به ناراحتی عابرین پیاده در جاده یا ناراحتی رانندگی اتومبیل منجر شود.

فولاد ضدزنگ پوشش زیبا، طراحی ضد سرقت، قدرت بالا را پوشش می دهد. می تواند برای پایانه ها، فرودگاه ها و دیگر محدوده بارگذاری بزرگ و بار سنگین استفاده شود. تنوع: نیازهای محیط های مختلف، بارها، دهانه ها و اشکال، که به اندازه و شکل ارائه شده توسط مشتری ساخته شده است، برآورده می شود.

قدرت و چقرمگی بسیار بالاتر از آهن است، می تواند برای wharves، فرودگاه ها و دیگر محیط های بزرگ و محدوده سنگین استفاده شود.